Yurdışındaki Türkleri Unutmamamız Gerek!
Burası Balkan Türkleri Dayanışma ve Kültür Derneğidir. Ana tarafım tabi Ankara'nın en eski yerlisi Selçuklulardan beri Sultan 2. Murat'ın Damadı Karacabey'in torunlarıyız. Tabi bir taraftanda Rumeliliyiz. Babamda mecburen değiştokuşta Kavala'dan Selanik'ten buraya göç ettiler. Babam 25 yaşındayken Kavala, Batı Trakya Tamamıyla Türkken şimdi bir tane Türk kalmamış. Oralar Türklerin İstanbul'dan daha fazla yurdu
olmuştur fakat şimdi hatırlayan yok. Tarihini bilmessen bu hale gelinir. Onun için Dışarıda ne kadar Türk kaldıysa bu milletin, bu devletin burada ki Türklerle meşgul olması lazım.

YAZIDA BİR KUSUR GÖRDÜYSENİZ LÜTFEN BİZE İLETİŞİMDEN ULAŞINIZ. 

0 yorum:

Yorum Gönder

"Bana soruyorlar seni niye gizli cemiyetlere üye yapmadılar? Biz de dedik ki, arkadaş bizim gördüğümüz şimdiye kadar buralara alınmanın iki şartı var: vasıfsız olacaksın, bir de şerefsiz olacaksın. Yani bunlara baktığınız zaman bu adamların tek başına böyle bir cemiyet tarafından pohpohlanıp bir yerlere getirilmeden adam olacak ne bir yetenekleri vardır, ne de kendi başlarına fikirler üretecek, birşeyler yapacak bir davası olmak gibi özellikleri yoktur. Bunlar plastikten adamlardır. Bu plastik adamlar vasıtasıyla işler yürütülür. İşte bir ülke içinden böyle fethedilir. Bunlar da dışarıda yayın yaptık diye övünürler. Ondan sonra da Türkçeyle bilim yapanı cezalandırırlar."

Oktay SİNANOĞLU